open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Huumor!
Mine lehele 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 16, 2006 6:25 pm    Teema: Huumor! Vasta viitega

Klient : "Hallo, tere. Ma ei saa enam sõita."
Teenindaja : "Milles asi?"
K : "Ma vajutan, aga auto ei liigu. Eile veel liikus."
T : "Kuhu Te vajutate?"
K : "Noh, sinna gaasile või mis ta oli."
T : "Kas mootor töötab?"
K : "Kuidas ma seda teada saan?"
T : "Mida tahhomeeter näitab?"
K : "Mis see on?"
T : "See on? Hea küll. Teeme teistmoodi. Kas Teil autoraadio on?"
K : "Seda peaksite Te ise ju teadma, kui Te selle auto meile müüsite."
T : "Kas Te muusikat kuulete?"
K : "Ei."
T : "Aga uudiseid või ilmateadet?"
K : "Ilmateadet kuulen. Just teatati, et vesi randades on ikka külm."
T : "Selge. Tuhatoosist ülalpool on kandiline raam. See on raadio. Raadio üleval paremas servas on ümmargune nupp. Keerake seda kellaosuti liikumise vastassuunas. Kas nüüd kuulete veel uudiseid?"
K : "Oodake? nii? tuhatoos?nupp?nii?Nüüd hakkas muusika mängima ja hästi valjult."
T : "Hmmm?Keerake seda nuppu teisele poole."
K : "Nüüd jäi muusika vaikseks."
T : "Raadio saime vaikseks. Kas Te mootori surisemist kuulete?"
K : "Ei surise siin midagi."
T : "Selge, mootor ei tööta. Kas Te mootori käivitamist oskate?"
K : "Ma ei tea, kus see mootor on. Kuidas teda käivitatakse?"
T : "Kas Teil süütevõti ikka on? See näeb välja peaaegu nagu tavaline võti, tavaliselt on üks karbike rõngaga võtme küljes."
K : "Üks võti on mul siin küll. Siia on kirjutatud ?oodake?sitroon?sitroeen?noh, midagi taolist?umbes sidrun. Esimene S on suurelt, ülejäänud väikselt. Ja lõpus on mingi viga, e peal on täpid."
T : "Väga hea. Pistke võti süütelukku. Teate, kus süütelukk asub?"
K : "Mis nendest täppidest saab? Paistab, et see on viga. Kas seda ära parandada saab?"
T : "Saab. Otsime nüüd süütelukku."
K : "Kummal pool see asub?"
T : "See on tavaliselt paremal pool, niisugune ümmargune rõngas ja pilu sees. Sinna pilusse piske võti sisse."
K : "Oodake?nii?võti on sees. Mis edasi saab?"
T : "Keerake võtit kellaosuti liikumise suunas 90 kraadi, see on raadionupuga vastassuunas. Rohkem ärge esialgu midagi tehke."
K : "Oodake?Kui ma nüüd mäletaks, mis suunas ma raadiot keerasin?Jah, keerasin. Mingi sahtel kukkus lahti. Sahtlis on pabereid, kilekotte, parkimistalonge."
T : "Mis sahtel??Mis parkimistalongid??Aa, Te avasite kindasahtli. Lükake see uuesti kinni, seda pole meil vaja. Võtke võti jälle välja."
K : "Oodake?Ta ei jää kinni."
T : "Hea küll, jäägu sahtel lahti. Otsime süüteluku üles. Süütelukk asub roolisamba küljes."
K : "Kas sahtel võib lahti jääda? Äkki selles ongi asi, et sõita ei saa?"
T : "Ei, sahtlis pole asi. Leidsite süüteluku?"
K : "Oodake?Süütelukk?Roolisamba küljes?Kas roolisammas on sama mis rool?"
T : "Mmmm?ei, rool on see ümmargune ratas otse Teie ees. Rooli abil saab auto liikumissuunda muuta. Roolisammas ühendab autot ja rooli."
K : "Oodake? Otse ees pole mul siin midagi. Rool on ju vasakul pool."
T : "Mis vasakul?Kus Te siis istute? Kas Te istute paremal või vasakul pool?"
K : "Mina istun paremal pool. Ma olen alati paremal pool istunud. Ise Te ütlesite, et pean paremal pool istuma."
T : "Jah, paremal pool siis, kui keegi teine juhib. Istuge paremale, ei, vabandust, vasakule poole ümber."
K : "Oodake?sahtel on ees?Kas ma kindasahtli võin kinni panna?"
T : "No pange sahtel kinni."
K : "Oodake?nii?nüüd istun ma vasakul pool, aga auto ei liigu ikka."
T : "Isute Te ikka esiistmel? Kas Te roolist ulatute kinni võtma?"
K : "Ulatun küll. Kas võtan kinni?"
T : "Ei. Otsige nüüd süütelukk üles. Roolisamba paremal küljel, ümmargune rõngas, pilu sees."
K : "Kas nüüd võib roolist lahti lasta?"
T : "Jah, laske lahti ja vaadake, kas leiate süüteluku."
K : "Oodake?Vist leidsin. Kas panen võtme sisse?"
T : "Pange ja keerake kellaosuti suunas veerand täispööret. Siis ärge enam midagi tehke."
K : "Oodake?Keerasin. Kas rohkem ei pea keerama?"
T : "Ei. Kas midagi muutus? Kas mingid tulekesed armatuurlaual hakkasid põlema?"
K : "Mingid tuled läksid põlema jah."
T : "See tähendab, et süüde on olemas. Vajutage nüüd sidur alla. Ärge midagi rohkem tehke."
K : "Kas sidur või pidur? Ma tean, et pidur on Teie autol ka olemas."
T : "Sidur, ikka sidur. S-iga nagu?samba."
K : "Kus see samba asub?"
T : "Eee?Jutt on sidurist. Teie jalgade juures on kolm pedaali. Oodake! Ega Teil äkki automaatkäigukasti pole?"
K : "Seda Te peaksite ju ise teadma."
T : "Kas on kolm pedaali või on ainult kaks?"
K : "Oodake?Paistab, et on kolm pedaali. Kas üks tuleb ära võtta?"
T : "Ei. Sidur on neist kolmest pedaalist kõige vasakpoolsem. Vajutage sidurile."
K : "Oodake?nii?ma vajutan, aga ta liigub ainult natukene. Hästi tugevalt peab vajutama. Väga vaevaline on Teil see värk siin."
T : "Mmmm?vajutage tugevamini."
K : "Miks ta nii raskelt käib? Kas ma midagi katki ei tee, kui ma täiest jõust vajutan? Kas õigem on vajutada vasaku või parema käega?"
T : "?Seda et?Jah?Vajutage jalaga ja nimelt vasaku jalaga."
K : "Vajutasin. Nüüd liikus küll kergemini."
T : "Vajutage pedaal põhja."
K : "Vajutasin. Aga ikka ei liigu."
T : "Mis ei liigu? Aa, auto ei liigu. Veel ei peagi liikuma. Nüüd tuleb mootor käima panna. Selleks keerake süütevõtit veel natuke paremale ehk kellaosuti suunas. Kui mootor hakkab tööle, laske võti lihtsalt lahti. Ja sidurit hoidke kogu aeg all."
K : "Miks nii keeruliselt peab tegema? Kas kuidagi lihtsamalt ei saa?"
T : "Noh?vist ei saa. Keerake nüüd võtit."
K : "Oodake?Nüüd hakkas midagi urisema. Vist on ikka midagi tõsisemat häda. Kas Te siia tulla ei saaks?"
T : "Saaks, aga?proovime ikka veel telefoni teel. Kas tahhomeeter?või ei. Kas käik on sees?"
K : "Ei ole mingit käiku. Auto seisab ikka."
T : "Pange esimene käik sisse. Selleks viige käigukang alguses neutraalasendise ja siis vasakule ja siis ettepoole."
K : "Oodake?Kus see käigukang asub?"
T : "Käigukang on kahe istme vahel, aga veidi eespool; see pulk, mis on otse üles."
K : "Oodake?siin on mul kaks pulka. Üks on pikali ja teine on tõesti otse üles. Mis ma teen temaga?"
T : "Pikali on käsipidur, seda meil tarvis pole. Või oodake. Ega käsipidur peal ei ole?"
K : "Kas mu käsi peab piduri peal olema? Jalg on juba ees, ma ei ulata."
T : "Jalg on Teil siduril. Ma küsin, kas käsipidur on peal, st kas see pikali pulk on täitsa pikali või on ta esimene ots ülespoole?"
K : "Oodake?jah, see on ikka täitsa pikali. Mina teda pole puutunud, ta on algusest peale nii olnud."
T : "Väga hea. Võtke käigukangist kinni."
K : "Võtsin."
T : "Viige ta vasakule poole, st enda poole ja hoidke nii."
K : "Oodake?nii, hoian."
T : "Viige ta ettepoole ja võtke käsi ära. Käigukang peab niisugusse asendisse jäämagi."
K : "Oodake?Raskelt läheb?Läks! Kas panen nüüd mootori seisma?"
T : "Ei. Kuulake nüüd tähelepanelikult. Pange parem jalg gaasipedaalile, aga õrnalt. Vajutage hästi tasakesi."
K : "Oodake?nii?vajutasin ja surin läks valjemaks. Kas selles ongi viga? Need mootorid pidid kahjulikud olema, kõiksugu heitgaasid ja lärm ja puha."
T : "Jah. Ei. Nüüd laske sidurit tasakesti järele, st tõstke vasakut jalga pedaalilt ära. Auto peaks liikuma hakkama. Kui pöörded langevad st mootori surin läheb vaiksemaks, siis vajutage gaasile tugevamini."
K : "Oodake? siin on mingi koer mul otse ees. Kas ta läheb ise automaatselt ära?"
T : "Loodame. Igaks juhuks andke signaali : vajutage roolirattal olevale ? noh paneelile? no signaalile ühesõnaga."
K : "Oodake? jah, ma vajutasin roolile, aga koer on ikka seal. Ei liigu siin ei koer ega ka auto."
T : "Vajutage rooli keskele, sellele plaadile noh, mis seal keskel on."
K : "Keskele?Plaadile?Oih, mingi imelik hääl tuli. Enne pole ta nii teinud. Aga koer läks ära."
T : "Väga hea. Laske nüüd sidurit veidi järgi ja vajutage gaasile."
K : "Oodake?sidur oli see?jah, liigub tõepoolest. Kuidas ma siit nüüd Pärnusse saan sõita?"
T : "Te peate kiiruse tõustes käiku vahetama.Või ei, sõitke kogu aeg esimese käiguga. Laske tasapisi sidurit ikka lahti ja gaasi pange tasakesti juurde. Kui auto on saavutanud kiiruse 15 km tunnis, võtke vasak jalg sidurilt ära. Kui tahate kuhugi pöörata, siis keerake rooli. Kui vihma hakkab sadama, pange kojamehed tööle. Pööretel näidake suunda?"
K : "Oodake, ma ei jõua kõike korraga meelde jätta. Mis ma kojameestega pean tegema? Meil polegi kojamehi, ainult koristaja käib kaks korda nädalas."
T : "Jah. Kui tahate autot seisma jätta, vajutage jälle vasaku jalaga sidurile ja parema jalaga pidurile. Pidur on see keskmine pedaal. Kui maanteele jõuate, helistage tagasi, siis ma juhendan edasi."
K : "Kas ma pean Pärnus ise auto seisma panema? Kas ta ise ei jää automaatselt seisma? Mul on tarvis seal Rannahotelli minna."
T : "Ei. Auto ei tea ju, et Te nimelt Pärnusse tahate sõita."
K : "Kas ma ei saa talle kuidagi öelda, et ma Pärnusse tahan? Ta võiks ju siis ise sõita."
T : "Öelda just ei saa, aga kui Te auto Pärnusse roolite, siis on ju korras."
K : "Mina tahan ainult Pärnusse ja tagasi sõita. Kas Te ei saaks nii teha, et ta ise sõidaks ja Rannahotelli juures ise kinni peaks? Kui me Teilt selle auto ostsime, ei rääkinud keegi, et see kõik nii keeruline on. Mul on praegu tarvis ainult Pärnusse ja tagasi."
T : "Te saate selle autoga sõita igale poole, kuhu aga tahate. Ainult Pärnusse sõitmise autot ei ole mõtet teha."
K : "Ahah. Kas Tartusse ka saab sõita? Vahetevahel on mul Tartusse ka tarvis."
T : "Saab ikka. Kuidas sõit läheb? Kas tee peal mingeid takistusi pole?"
K : "Ei, praegu pole mingeid takistusi. Üks sein on. Kas nüüd ongi see 15 kilo tunnis?"
T : "Mis sein? Kui kaugel see sein on?"
K : "See on siin kohe auto ees. Vahepeal, kui me rääkisime, käis mingi mütakas ja auto jäi jälle seisma."
T : "Kas Te sõitsite vastu seina? Te oleks pidanud rooli pöörama!"
K : "Aga Te ei öelnud ju! Mina ei teinud midagi. Ta ise sõitis. Kas ta ise automaatselt ei pööra?"
T : "Ei, rooli peate ikka ise pöörama."
K : "Mis nüüd edasi saab? Kas seda seina eest ära ei saaks? Kasvõi niikauaks, kuni ma Pärnust tagasi olen."
T : "Seda et?Kas Te liikluseeskirju tunnete?"
K : "Jah, natuke tunnen. Lugenud ma neid küll ei ole. Kas seal on midagi olulist?"
T : "Jah, liikluseeskirjad on olulised. Te peaksite nendega põhjalikult tutvuma. Võibolla ka autokooli minema. Seal seletatakse Teile, kuidas autot käima panna, kuidas seisma jätta, kuidas käiku vahetada, kuidas roolida jmt"
K : "Jah, peaks minema küll, aga mul on kogu aeg nii kiire, et pole aega saanud. Aga mis ma nüüd edasi pean tegema? Kas panen jälle selle gaasi sisse? Kümne minuti pärast pean ma Pärnus olema."
T : "Kümne minuti pärast! Kümne minutiga ei jõua Te Tallinnast väljagi! Pärnusse sõidate Te vähemalt poolteist tundi ja sedagi siis, kui Teil on juba sõidukogemused olemas. Et kümne minutiga Pärnusse jõuda, peate sõitma kiirusega umbes 800 km tunnis. Nii kiiresti see auto ei sõida ja kui sõidakski, siis sobivaid teid ikkagi poleks."
K : "Kuidas, kas see auto ei saagi siis mind õigeaegselt Pärnusse toimetada? Kas see garantii alla ei kuulu, et ta mind Pärnusse ei vii, kui mul seda tarvis on?"
T : "Garantii alla see küll ei kuulu. Garantii on ikka selle jaoks, kui midagi rikki läheb."
K : "Aga miks Te kohe ei öelnud, et selle auto jaoks pole meil sobivaid teid? Mis mul sest autost niiviisi kasu on?"
T : "Noh, teed sobivad küll, kui aeglasemalt sõita. Autoga liikuda on ikka kiirem ja mugavam, kui Te juba oskate sõita. Kallim muidugi ka."
K : "Mis mõttes kallim? Kui auto on välja makstud, saab bussipiletite raha ju kokku hoida."
T : "Seda küll, aga auto amortisatsioon, määrdeained, bensiin?"
K : "Mis bensiin? Milleks seda bensiini tarvis on?"
T : "Auto mootor kulutab bensiini. Kui bensiin otsa saab, tuleb tanklas bensiinipaaki juurde lasta."
K : "Kas praegu autos bensiini on?"
T : "Praegu on. Bensiinihulka saate Te jälgida vastavalt näidikult. Kui näidiku osuti läheb nulli, tuleb bensiini juurde valada. Ja bensiin maksab."
K : "Ah soo. Ma eeldan, et bensiin on ikka auto hinna sees. Muidu tuleb ju välja, et ma pean veel juurde maksma. See on varjatud hinnalisa!"
T : "Ei. Te maksite meile ainult auto eest. Autoõpetuse, bensiini ja muud kulud peate ikka ise katma."
K : "Sooh. Sellest ostmise ajal küll ei räägitud. Ma eeldasin, et ma maksan auto kinni ja sellega on kõik. Edasi muudkui sõidan."
T : "Ei, nii see ei ole. Auto liikumapanemiseks on tarvis bensiini. Bensiin toidab mootorit ja see lükkab auto käima."
K : "Ma ütlesin kohe, et see mootor pole õige asi. Kas ma saan õigesti aru, et just mootor kulutab enamuse bensiinist?"
T : "Jah, nii see on."
K : "Ma olen küll autode kohalt võhik, aga kas oleks võimalik äkki mootorist loobuda? Siis pole vaja ka bensiini juurde osta."
T : "Mootor on auto süda. Ilma mootorita auto pole auto. Kui mootor bensiini ei saa, ei saa ka auto sõita. See on võimatu."
K : "Ma vaatan, et kogu see asi läheb mulle väga kalliks maksma. Kas me ei saaks kompromissile jõuda, et Te ostate meilt mootori tagasi, aga auto sõidaks ikka? Mootorit meil tegelikult tarvis ei ole. Saaks kasvõi Pärnusse ja tagasi, eks me Tartusse võime ka bussiga minna."
T : "Ei, mootorit on ikka tarvis. Ilma mootorita auto ei liigu."
K : "Mis me siis teeme? Nüüd on ees mingid klaasid ka puru, klaasikilde kõik kohad täis. Olete meile müünud katkise auto. Teie auto töökindlus ei kannata mingit kriitikat - näete ise : piisab ühest ainsast seinast, et auto jääks seisma. Auto käimapanek on üle mõistuse keeruline, mul kulus selleks oma veerand tundi. Kas nüüd hakkabki nii olema, et kui sõita tahan, siis ripu aga telefoni otsas. Kas Te ei saaks siia tulla ja need asjad korda teha?"
T : "Nojah, auto on või vähemalt oli tehniliselt ju korras. Te ise sõitsite vastu?"
K : "Mina ei sõitunud siin midagi, ta ise sõitis vastu seina. Te oleksite pidanud hoiatama, et kui sein tuleb ette, siis jääb auto jälle seisma. Nüüd hakka jälle otsast peale. Mingit automaatikat pole, kõike peab ise tegema. Mingid käigukastid, sidurid, pidurid, gaasid, bensiinid. Mina tahan ainult sõita. Ja isegi seda ma saa. Tagatipuks tuleb veel välja, et see auto on nii aeglane, et temaga ei saa mitte kuhugi sõita. Ometi on mul tarvis ainult Pärnusse, see on ju elementaarne. Ma saaks aru, kui Rio de Janeirosse, aga Pärnusse! Kas tõesti kuidagi ei saa?"
T : "No tegelikult ikka saab ju küll. Ei saa kümne minutiga, aga pooleteise tunniga saab vabalt. Kui Te olete autojuhikursused läbi teinud, siis läheb ka sõitmine libedamalt."
K : "Ma vaatan, et Teile on peaasi auto maha müüa. Kuidas see auto ennast õigustab, pole Teie mure. See, kui auto valesti sõidab, ei liiguta Teid põrmugi. Selle asemel, et siin rääkida bensiinist ja kursustest, võiksite need vead ise ära parandada. Ma küll autodest midagi ei tea, aga iga normaalse autoga peaks olema võimalik vähemalt Pärnussegi sõita. Aga siin ma nüüd istun selles kallist hinda maksnud autos, selle asemel et ammu Pärnus olla."
T : "Ma arvan, et autol pole häda midagi. Pärast kokkupõrget seinaga on tuled küll katki, aga valges sõitmist see ei takista."
K : "Kuidas, kas pimedas sõitmiseks on veel midagi tarvis? Kas bensiinist ei piisagi?"
T : "Ei. Jah. Tuled on igal autol. Muidu Te ju ei näe pimedas sõita. Aga tuled on nüüd katki."
K : "See et tuled katki on, peab garantii alla kuuluma. Mina pole neid katki teinud. Kas Te saate mulle uued tuled sisse panna?"
T : "Olgu, paneme."
K : "Ja need täpid tuleks ka ära võtta. Mul ei ole neid täppe siin vaja."
T : "Mis täppe?"
K : "Noh need täpid võtme peal. E peal ei käi täppe."
T : "Olgu, võtame täpid ära."
K : "Kas ma saan remondi ajaks endale asendusauto? Mul on seda autot iga päev tarvis."
T : "Olgu, saate."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Märts 17, 2006 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Call on me

irw
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Reede. Märts 17, 2006 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

ohh isssannnd
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Laup. Märts 18, 2006 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Miks ei tervita opeli vennad üksteist, kui mööduvad?

vastus: sellepärast, et nad on juba hommikul servises kokku saanud

Mis on ühist opelil ja tampoonil?

vastus: neid veetakse mõlemaid nööri otsas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
noID
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 218
Asukoht: Uus tn.38

PostitusPostitatud: Laup. Märts 18, 2006 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Laup. Märts 18, 2006 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mees siis saab uue mersu omale, ja paneb kohe maantee peale, seal l2heb tal kumm katki, ning j2tab auto siis tee 22rde seisma. Vaatab, pagassis k6ik asjad olemas, et ratas 2ra wahetada, v6tab siis tungi ja velje v6tme, ning hakkab ratast 2ra v6tma, samal ajal ilmub mingi vend metsast vaatab ringi ja kysib:"mis teed siin?" mersu omanik:" n2ed ratast võtan alt 2ra" metsast tulnud mees v6tab maast kivi ja viskab akna sisse"ma v6tan maki!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 19, 2006 12:43 am    Teema: Vasta viitega

irww :D
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 19, 2006 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

Mehka kirjutas:



Mis on ühist opelil ja tampoonil?

vastus: neid veetakse mõlemaid nööri otsas

korrigeerin sind natuke...
Mis on ühist opelil ja tampoonil:
Kui ta parasjagu pu*sis ei ole siis ripub ta nööri otsas. :D
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Püh. Märts 19, 2006 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

alx kirjutas:
Mehka kirjutas:



Mis on ühist opelil ja tampoonil?

vastus: neid veetakse mõlemaid nööri otsas

korrigeerin sind natuke...
Mis on ühist opelil ja tampoonil:
Kui ta parasjagu pu*sis ei ole siis ripub ta nööri otsas. :D


:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 19, 2006 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan et kui opel put*is ei ole sis ta ju nööri otsas ei ripu kaa...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Märts 19, 2006 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Vene uusrikas ostab omale uue bmw ja sõidab ringi. Järsku näeb tee ääres sapikat. Võtab sapika nööri otsa ja sapika mees ütleb, et kui liiga kiiresti sõidad siis ma vilgutan tulesi. Sõidavad siis remondi töökoja poole ja järsku kihutab uuem mersu nendest mööda. Bmw vana ei anna rahu ja sõtkub pedalit. Politsei mõõdab tee ääres kiirust ja vaatab: uus mersu kiirus 210km/h, uus bmw kiirus 220km/h, sapikas vilgutab tulesi et mööda saada.
Tagasi üles
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

venelaste tjuunitud sapikas:


ning kodukootud spoileritega BMW. (talv ruulib)


_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

selle sapikaga tuli meelde selline sait nagu www.zubil.net ... vaatamist mitmeks tunniks :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mnjah
Satub siia tihti


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 213
Asukoht: Männa

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

kas just huumor ... aga siiski www.vaz.ee <-- seal ka galeriis suht palju pilte , ytleme nii et igasuguseid :):
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan111
Aktiivne külaline


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

siukse sapikaga tahaks patsi küll anda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 11:34 pm    Teema: Vasta viitega


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Teis. Märts 28, 2006 10:18 am    Teema: Vasta viitega

KOPLI KESGGOOLI MATA EKSAM

Nimi:________
Hüüdmini:________
Gangi nimi:_____________

1.Siimul oli 0.5 kilo kokaiini.Kui ta müüb sellest 80g Matile 300 eegu
eest ja 90g Ollile 4 soti eest siis mis on ülejäänud kogu tänavahind
mis
talle kätte jäi?

2.Daniel "Pimpib" 3 litsi.Kui iga litsi hind on 500 sotti sõidu eest
siis mitu sõitu peab päevas iga lits ära tegema et Daniel saaks oma
igapäevase 5000Eeguse hero laksu kätte?

3.Narkar ostis 80tonni eest kilo hero.
Ta tahab seda segada jahuga et maha müües saaks 20% kasumit.
Kui palju peab ta selleks jahu segama?

4.Trev sai 6 aastat röövmõrva eest ja 350tuhhi saagiks mille asukohta
ta
ei avaldanud.
Kui ta naine raiskab 33,1 tonni kuus siis kui palju pappi on alles kui
Trev välja saab?
Boonuspunktid: Kui palju saab Trev juurde pärast oma naise
mahalöömist?


5.Kui keskmine sprai purk katab 22 m/2(loe Ruutmeeter)ja keskmine täht
on 1 m/2 siis kui mitu tähte saab maalida 8 purgiga nii et 16% sellest
alles jääks?

6.Leo varastab Joonase rulalaua ja Leo rulatab Joonase eest ära 50
Km/h.

Joonas laeb oma väikest sõpra,9mm'st.
Kui relva laadimine võtab 20 sekki,siis kui kaugele jõuab Leo põgeneda
enne kui ta vagaseks tehakse?

ERA KOOLI MATEMAATIKA EKSAM

Nimi:_________________________
_______________________________
_______________________________
____________________________
(Kui on pikem,palume jätkata eraldi lehel) Kool:__________________
Emme/Issi firma nimi:_______________

1.Harry teeb purjus peaga avarii ja sõidab segi vanamehe auto
kahjustades sellega X summa kahju,vanamehe halvatuse ja 3 surma.
Vanamees palub oma kohaliku advokaadi käest esitada kahjunõue auto,oma
halvatuseja 3 surnud sugulase eest Y summas.Samuti nõutakse Harry'le 3
eluaegset vangistust.
Küsimus:Mis autoga sõidab Harry praegu?

2.Kui Veronica oksendab 4 korda päevas 7 päeva nädalas siis ta mahub
suurusesse 8.
Kui ta oksendab ainult 3 korda päevas 2 nädala jooksul peab ta mahtuma
ainult suurusesse 10.
Kui palju rasvaimu maksab?

3.Henri on ebakindel oma seksuaalse kalduvuse suhtes.3 päeva nädalas
ta
fantaseerib naistest.Teised päevad ta fantaseerib meestest,partidest
ja
tolmuimejatest,kuigi tal oli ligipääs tolmuimejale ainult iga kolmas
nädal.
Millal ta parlamenti astub?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wolfstyle
Aktiivne külaline


Liitunud: 28 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: siinseal

PostitusPostitatud: Teis. Märts 28, 2006 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

to TopFuelFunnyCar:

sinu kirjutis on igati kild... :;): :): :):
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 29, 2006 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=21369&postdays=0&postorder=asc&start=25
Hundimees jõuab ka enda valedega igalepoole :P
terv...endal on olemas 2001 a oma... 3,0i ja peaks mainima et minekut on kyll sellel..edu sulle sellega sõitmisel...
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 29, 2006 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

nii kui wolf oma nägu kuskile foorumisse näitab hakkab igast s***a välja tulema...no see tüüp ikka ei mõtle ennem kui midagi kirjutab...

niisiis siiamaani välja tulnud wolfi autod: BMW X5,M klassi mesa,Honda civic(mis on hollandis ja ei saa ära tuua sest poolas on s***d teed)...huvitav mis järgmisex...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 29, 2006 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

-vtec- kirjutas:
nii kui wolf oma nägu kuskile foorumisse näitab hakkab igast s***a välja tulema...no see tüüp ikka ei mõtle ennem kui midagi kirjutab...

niisiis siiamaani välja tulnud wolfi autod: BMW X5,M klassi mesa,Honda civic(mis on hollandis ja ei saa ära tuua sest poolas on s***d teed)...huvitav mis järgmisex...


vähemalt on tal endal lõbus, meil lõbus ning kõik on rahul :D nalja peab saama ja igasuguseid leiduma :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 12:31 am    Teema: Vasta viitega

Legendaarne nimi juba.. nagu Voika from sr.org :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.glumbert.com/media/rave.html

Väga hea :grin:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Hõljuk kirjutas:
http://www.glumbert.com/media/rave.html

Väga hea :grin:


lol :D
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

ei saanud eriti pihta kas se oligi mingi kontsert või tüüp läks lihtsalt lolliks...aga huvitav see eest küll
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
wolfstyle
Aktiivne külaline


Liitunud: 28 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: siinseal

PostitusPostitatud: Reede. Märts 31, 2006 9:59 am    Teema: Vasta viitega

ma arvan et tüüp läks lihtsalt lolliks...
st. oli asjaga tõsiselt hingega... kinni...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 01, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 01, 2006 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

mis vahet on prostituudil ja litsil?
- esimesel juhul on tegemist ametiga, teisel hobiga.

mis vahet on tripperil ja ööbikul?
- püüa kinni, saad teada.

kas Eeva pettis Aadamit?
- täpselt ei tea, aga inimese pärinemine ahvist on fakt.

mida teha, kui tahaks midagi teha?
- mine lesi natuke, läheb mööda.

kas ujumistrikood on võimalik triikrauaga triikida?
- on küll, kuid käega on mõnusam.

kas võib 14 aastase tüdrukuga rääkida seksist?
- võib kui tahate silmaringi laiendada.

kus asub hing?
- kusepõie all, lased põie tühjaks hakkab hingel kergem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Apr. 03, 2006 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

MINA JA MU BEMM

Ränn! Ränn! Rän-rän-rän-rän!
Kas on teist nii kanget klemmi!
Kas on teist nii vinget bemmi!
Ränn! Ränn! Rän-rän-rän-rän!
Vaadake pedaaliretsi
foori taga andmas ketsi!
Ränn! Ränn! Rän-rän-rän-rän!
Tehke mulle vabaks rada –
siit ma tulen, rauas sada!
Ränn! Ränn! Rän-rän-rän-rän!
Autos mütsub edetabel!
Ettejääjat ootab kabel!
Ränn! Ränn! Rän-rän-rän-rän!
Oh neid jalakäijaid kehvi –
maitsevad nad kõik mu rehvi!
Ränn! Ränn! Rän-rän-rän-rän!
Kui näen kuskil nägu lolli,
kargan autost, annan molli.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Apr. 04, 2006 9:21 pm    Teema: Vasta viitega


_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Apr. 04, 2006 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

2 ülemust on minul Viljandis, persetäis on tallinnas :D
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 05, 2006 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kord märkas üks ilueedi peegli ees end silmitsedes, et kogu ta keha on ühtlaselt pruun, v.a. riist. Läks siis randa ning kaevus liiva sisse nii, et vaid too päevitamata kehaosa välja paistis.
Veidi aja pärast möödus sealt kaks vanemat naist.
Nähes väljaulatuvat riista, ohkas üks neist raskelt ja lausus:
Maailm on ikka nii ebaõiglane!
Mida sa sellega öelda tahad? küsis teine.
Tead, ütles ta riistale osutades, Kui ma olin 15, ma soovisin. Kui olin 25 nautisin. Kui olin 35 palusin. Kui olin 45 maksin. Kui olin 55 palvetasin. Kui olin 65 unustasin.
Ja nüüd, kui olen 75, kasvavad need vabalt ja ma olen kükitamiseks liiga vana!
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 06, 2006 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Eestis elab 1,366723 miljonit inimest.

Tööjõu hulka loetakse neist 15-74 aastased majanduslikult aktiivsed
inimesed, keda on 705 000.

371 000 on pensionil , seega jääb tööd tegema 334 000 inimest.
Kesk- ja kõrgkoolides õpib neist 64 000, nii et tööd jääb tegema 270 000.
Riigitööl on neist 160 000, mis tähendab, et tegelikult peavad töö ära
tegema 110 000 inimest.
Töötute arv on meil praegu 93 107, nii et töö jääb teha 16 893 inimesel.
Eesti kaitseväes teenib 4529 inimest, järele jääb veel 12 364 võimalikku
töötegijat.
Haiglavoodis lebab neist iga jumala päev 7650, mis jätab järele 4714
tööinimest.
Paraku istub 4712 neist kinni vanglates. Nii et töö tegemiseks jääb järele
KAKS inimest. SINA JA MINA ! Ja Sina istud seal ja loed ...

Nii, kes siis veel PEALE MINU tööd teeb?

Närvi ajab kohe!
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Apr. 09, 2006 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

selle võib vist huumori alla panna küll...
vargus Audio-Soundis
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Püh. Apr. 09, 2006 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kas see tüüp siis lõpuks sai ka midagi või, tundub, et paneeli kangutas lahti sealt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tutt
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 475

PostitusPostitatud: Esm. Apr. 10, 2006 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

http://debri.ru/temp/pics/060406-213839-big.jpg


suht huumor ju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Apr. 10, 2006 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

O M F G :/
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Apr. 11, 2006 9:27 am    Teema: Vasta viitega

Eix kirjutas:
Kas see tüüp siis lõpuks sai ka midagi või, tundub, et paneeli kangutas lahti sealt.

mingi pisikese musta asja ta taskusse pani lõpus igastahes, 3x vaatasin :p
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Apr. 11, 2006 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Inferno kirjutas:
Eix kirjutas:
Kas see tüüp siis lõpuks sai ka midagi või, tundub, et paneeli kangutas lahti sealt.

mingi pisikese musta asja ta taskusse pani lõpus igastahes, 3x vaatasin :p


ma vaatasin 2x ja midagi ta sai jh...paneeli vist...see käib ju 1 lihtsa nupuga...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Teis. Apr. 11, 2006 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

http://holjuk.msn.ee/pildid/k6laridmyygiks/

Ostke kõlarid ära, heas korras, olidvolga taga aknal, piinatud pole, ainult elmarist uudiseid kuulatud 2 korda nädalas ja vaikselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 12, 2006 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Asutuse sisekord: kehtib alates aprillist 2006


Nõuded riietusele:
On soovitav käia riides vastavalt sissetulekutele. Kui teid nähakse kandmas Prada kingi ja Gucci käekotti, siis järelikult olete rahaliselt heal järjel ja ei vaja palgatõusu. Kui te riietute tagasihoidlikult, peate õppima, kuidas oma raha paremini kasutada, et saaksite endale lubada paremaid riideid- järelikult ei vaja te palgatõusu. Kui te riietute täpselt õigesti, olete te just seda väärt, mis teil on ning ei vaja samuti palgatõusu


Haiguspäevad
Edaspidi ei ole töövõimetusleht mingi tõend teie haiguse kohta- kui jaksate arsti juurde minna, jaksate ka tööle tulla


Ekstra vabad päevad aasta jooksul
Igal töötajal on aastas 104 ekstra vaba päeva- neid nimetatakse laupäev ja pühapäev.


Vabad päevad seoses matustega
Matused ei ole põhjus töölt puudumiseks. Surnud sõbra, sugulase või töökaaslase heaks ei saa te midagi teha. Kui üritusest osavõtt on absoluutselt vajalik, tuleks see korraldada hilisel pealelõunal. Me lubame teil vastutasuks tööl olla lõunavaheajal ja lahkuda õhtul 1 tund varem.


Tualettruumi kasutamine
Liiga palju aega tööpäevast veedetakse tualetis. Nüüdsest on kabiinis viibimise piirajaks 3 minutit. Pärast 3 minutit hakkab tööle alarm, tualettpaberirull lukustub, kabiini uks avaneb iseenesest ja teid pildistatakse. Pärast teist eksimust pannakse teie foto üles stendile rubriiki krooniline töödistsipliini rikkuja. Igaüks, kes sellel fotol muigab, saadetakse kohustuslikus korras psühholoogi vastuvõtule- enda kulul, muidugi.


Lõunavaheaeg
Kõhnadele- 30 minutit lõuna söömiseks, et nad veidi tervemad välja näeksid. Normaalse figuuriga- 15 minutit, et süüa üks tasakaalustatud eine ja säilitada olemasolev kuju; täidlased- 5 minutit, sellest piisab, et juua ära 1 rasvade põletamist kiirendav jook.


Täname teid lojaalsuse eest meie asutusele. Selleks me siin olemegi, et pakkuda teile igapäevaselt postiivseid tööalaseid elamusi.

Sestap, kui teil on küsimusi, kommentaare, kahtlusi, kaebusi, frustratsiooni, ärritust, süüdistusi, avaldusi, sisekaemuslikke mõtteavaldusi, jahmatust- palun suunake see kõik mujale!



Juhtkond
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 12, 2006 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Hahaaa see on räme
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 19, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

http://holjuk.msn.ee/lirika.swf
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 19, 2006 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.metacafe.com/watch/1271/maestro_music/ Eluparim piiksutaja mida olen näinud
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 19, 2006 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Fiat vs Ferrari vs F1 Shummi :D Lahe vaadata


http://www.metacafe.com/watch/91737/f1_vs_fiat_vs_ferrari/
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 19, 2006 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

siis kui suureks ja tugevaks saan,siis ostan ka omale ferrari!
_________________
BMW 318Ci


Viimati muutis seda Alex (Kolm. Apr. 19, 2006 11:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 19, 2006 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Pohh see suurus ja tugevus aga ise plaanin dodge viperit

Lihtsalt metsikult suur mootor on asjal. 8,3 liitrit V10
Tagasi üles
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 20, 2006 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

hehehe täna sain pulli näha. Sõitsin haiglasse ja parkisin. Järsku jookseb kõrval seisvaauto juurest naine minu juurde ja kukub vadistam. Et ta tahtis last autosse panema hakata aga uks vajus kinni ja kesklukk läks peale. kõik võtmed ja asjad olid autos. Uks oli veits praokil ja sai kruvikeerajaga vaele täitsa. Endal mul oli kiire siis laenasin telef. ja naine kutsus mehe välja.
Aga ma ei saa aru kuidas sai kesklukk peale minna. Kuradi imelik värk. No naised
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 20, 2006 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Selle viimase jutuga meenus, kuidas kunagi ühikas oli ühes toas arvuti, seal siis rahvas käis netis. Mingeid jamasid sellega polnud, suht uus ja võimas asi ka, kuni ükspäev vahtisin seal netis ja keegi blond tibi tuli, tahtis ratesse... OK, lasin ta siis netti, kuskil 3 min pärast juba kutsub, et tule vaata, mingi jama... läksin vaatama, rate leht ees, arvutil punane tuli põleb ja hullult ragiseb, hiir ei liigu, ükski nupp ei reageeri. Küsin et mis tegid? Vastus: ''ää... ma ei tea... reiti läksin nagu ja siis läks katki'' vms Mõned kohe suudavad... nupust restart oli ainus asi, mis aitas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 20, 2006 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

http://video.google.com/videoplay?docid=-5088219410128300165
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 36

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024