open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

K - Arvutisalong

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Teenindus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Teis. Märts 20, 2007 8:32 pm    Teema: K - Arvutisalong Vasta viitega

Tere mehed/naised.

Nimelt selline asi millest pidin juttu tegema. 6 jaanuaril sai arvuti garantiisse viidud. Vahetada oli vaja emaplaat, aga et ekraani korpus oli ka mõrane siis vahetati ka see. Täna sain arvuti lõpuks tagasi ja mis ma esimesena avastasin oli see, et ekraanile oli kriim sisse tõmmatud. No krt kui närvi ajab ikka Homme viin siis jälle tagasi.

Selline tunne, et küsi uus arvuti.
Tagasi üles
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Teis. Märts 20, 2007 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

See on ammu teada ju, et K-Artulisalong viimane koht kust arvutit osta Samas väiksemaid asju ostan ise ka alati sealt, lähedal käia ja head teenindajad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tzico
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 101
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Märts 20, 2007 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

K-arvutisalongis tuleb paluda juhatajat kui mingi jama on. hakataxe kohe palju kiiremini tööle ja vahetataxe asjad välja mitte ei saadeta mitmex nädalax kurat teab kuhu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 21, 2007 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen viljandi K-arvutisalongiga väga rahul. Muidugi käin asju ostmas aint siis kui seal kohapeal see vene kutt, kes soovitab ja räägib asjad lahti minule kui mitteasjatundjale. Siiani ei ole saanud sealt küll mingit jama.(loodan, et nüüd ära ei sõna ja läpakas üles ei ütle) Aga elektroonika on juba selline asi, millega võib igalt poolt ja kõikjalt petta saada
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm. Märts 21, 2007 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Elektroonika elektroonikaks. Aga kui su arvuti tuleb garantiist tagasi kus ta juba üle kahe kuu on olnud ja sinna on mingi suur ja pikk kriimuke ekraanile tekkinud, seda ju ei seosta kuidagi vananemise või ma ei tea mille alla. Ma täna helistasin sinna firmasse mis ACER arvuteid parandab ja tõstsin natuke häält. Krt kus ikka keerutavad, lubasid nüüd K... ühendust võtta. Seda ma niisama juba ei jäta. Ekraan ise ostes maksab rahulikult terve läppari hinna.
Tagasi üles
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 22, 2007 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

selles suhtes on sul loomulikult õigus. Ise toimiks sammuti...
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Teenindus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024