open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Viljandimaa otsib OSSi, kommenteerimine ja hindamine :D
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 21, 2007 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

tundub et jagatakse vist jah....kõige hullem oleks see kui ükshõmmik avastad et sulle on ka leegid külge kleebitud
_________________
Taevas mind ei taha ja põrgu kardab,et võtan juhtimise üle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viki
Aktiivne külaline


Liitunud: 7 Sept. 2006
Postitusi: 34
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 06, 2007 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

nijaaa ex ole ka selliseid, muide see sierra oli mu sõbra oma kunagi, aga uus omanik arvas et putitab üles (irw). Aga ex neid Juudi jõulupuid me ikka kohtame ja naerame LAHE
_________________
Volkswagen, kes siis veel!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 07, 2007 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi võiks mulle OSSiklüpeediast vaadata (mul endal ei ole) mida siis OSS´i auto tähendab siiski. Ehk kusmaalt piir jookseb. Siiani olen aru saanud, et näiteks sellised http://www.vacationsmadeeasy.com/imagesListings/6/128/TheFastandtheFurious.jpg kõigile teada, tuntud autod sisaldavad kõiki OSS´i autole kohaseid tunnuseid (vägev tümakas, nitro, igasugu laiendid, lennukitiiba meenutavad spoilerid, näpitud mootorid, värvidisainid, toonklaasid, neoontuts jne jne jne). Aga ometi on palju inimesi, kes oleks ülim õnnelikud, kui sellist pilli omaksid.

Niisiis pange ossikatele omaseid tunnuseid ja piire. Nagu välimääraja vms. Mina alustan:

*OSS auto sisaldab paraja koguse roostet
*OSS auto võib omada 1-2 vinget "tuuningelementi". Näiteks - viimasepeal rattaid.
*OSS auto on disainitud ainult kleepuva paberiga, mitte mingil juhul värviga.
*OSS auto ei meeldi 80% inimestele.
Esimese korraga rohkem ei oskagi öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 07, 2007 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Väike näide mida OssMobile peaks sisaldama.
1.1l diisel mootor,18"veljed,kasett makk,1200w sub ja võim,pütt,karvane sisu ning kindlasti peavad koopa ääred roostetama.


Viimati muutis seda Sander (Nelj. Juun. 07, 2007 10:20 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 07, 2007 6:05 pm    Teema: Vasta viitega

co1b1ra kirjutas:
Siiani olen aru saanud, et näiteks sellised http://www.vacationsmadeeasy.com/imagesListings/6/128/TheFastandtheFurious.jpg kõigile teada, tuntud autod sisaldavad kõiki OSS´i autole kohaseid tunnuseid (vägev tümakas, nitro, igasugu laiendid, lennukitiiba meenutavad spoilerid, näpitud mootorid, värvidisainid, toonklaasid, neoontuts jne jne jne). Aga ometi on palju inimesi, kes oleks ülim õnnelikud, kui sellist pilli omaksid.


aga ma arvan ju ka et nende autode alla on pandud ikka rohkem klotsi kui mingi 150kr automoto kinkekaart... ... kvaliteet
_________________
puudub


Viimati muutis seda -vtec- (Nelj. Juun. 07, 2007 6:07 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 07, 2007 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.vacationsmadeeasy.com/imagesListings/6/128/TheFastandtheFurious.jpg
Need on jah rohkem rahabosside jaoks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 07, 2007 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

no minu silmis on kutil mõtlemine vähe mööda siis, kui ta ostab endale linnas liiklemiseks tänavasõidu auto ning

1. soetab endale sinna uue maki nii umbes 1500 krooni eest ja siis ehitab pagasnikusse võimalikult võimsa subwoofri, jättes kõik ülejäänud stereo stocki, ning siis naudib võimalikult valjult oma kätetöö tulemust, tavaliselt veel ka ankad lahti. Ning see, kas ta auto ka selle juures kusagilt kolisema hakkab või kui palju läbi kostab, teda loomulikult ei huvita

2. ehib oma autot kõikvõimalike kleepsudega, mis talle kusagilt kätte antakse, alustades leekidest ning lõpetades firma nimedega (nt 1/3 tagumisest ankast on täis kirja "pioneer", olenemata siis sellest, kas autol üldse antud firmaga mingit pistmist on)

3. sisustab oma auto interjööri neoon-lambikestega, "ülilahedate" käigukangi nuppudega (nt luukerepead etc) ning ei saa loomulikult sõita ilma sportroolita. Mõnel nutikamal õnnestub autosse isegi panna sportistemed või parimal juhul ka turvapuur

4. saab palju innustust mängust "need for speed underground" ning tahab paratamatult ka enda autole sarnaseid antitiibu, laiendeid, tulesi (tavaliselt piirdutakse siiski kulmude paigaldamisega sest see on kah lahe), summuti otsi ja muud sellist

5. leiab veel mõne positiivselt üllatava idee, näiteks summutist kõikide heli summutavate elementide eemaldamine, et auto hääl oleks võimalikult "sportlik"



ning mina leian, et ei ole päris õige võrrelda osside mõtlemist millegi sellisega või sellisega

sest eelnevalt toodud nissan on tõesti kapoti alt nii võimsaks modifitseeritud, et aerodünaamilistel põhjustel on tal vaja neid laiendeid ja antitiibu, samuti ka sportistmeid etc
ning see chrysler on välimuselt lihtsalt vaieldamatult ilusamaks ja elegantsemaks tehtud kui see oli stockis

nende meie ise-hakanud "tuunijate" ehk siis osside kätetöö tulemus ei kajasta kumbagi. Külge pandud elementidel puudub praktiline külg ning veelvähem teevad nad antud auto ilusamaks või elegantsemaks

minu meelest on mõttetu osta endale näiteks 25 000 krooni eest mingi Opel eesmärgiga, et seda "tuunima hakata", investeerides siis auto "vingemaks tegemiseks" omakorda veel tuhandeid ja tuhandeid kroone, mida oleks võinud tegelikult pigem uuema/parema auto ostmiseks kulutada

aga hei, see on kõigest minu vaatenurk antud teemale, kindlasti mõni teist arvab kardinaalselt vastupidi. Seega pole mõtet minu postitust väga südamesse võtta või kõva häälega vaidlustada, inimesed ja nende mõttemaailmad on erinevad. Ma ei püüdnud kellelegi õpetada kuidas oma raha kulutada, lihtsalt avaldasin enda arvamust :)
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 10, 2007 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Täna nägin ühte Hondat kahju,et dikikat polnud käe pärast Mingi musta värvi oli suurte spoileritega ja plärises.Peale selle sõitis veel jube aeglaselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 10, 2007 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

see seisab kauges, minu maja ees( must vana prelude ee4s julm grill ja kroom kilbid)
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Juun. 10, 2007 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Kroom kilbid irw
Tagasi üles
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 10, 2007 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

See on see sama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 10, 2007 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nägin ka seda, ühe tankla platsil laba andmas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 01, 2007 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

Täna kõndisin sellest kuldsest sierrast mööda ja vaatasin,et seda vist lammutatakse Kulme ja pamperit polnud ees
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 01, 2007 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

sellel sirjel mootor pees,voibolla voetakse sellga midagi ette hoopis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jukii
Satub siia tihti


Liitunud: 25 Nov. 2007
Postitusi: 191
Asukoht: linnast väljas

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 26, 2007 2:28 am    Teema: Vasta viitega

kristjan, leian sama. aga minujaoks sobib, kui asi on ilus ja tagasihoidlik. muidugi, kui on pandud mingi helde sinine valgus salongi ja karbialla, kui karpe jne ei olegi(roostetanud). ja kõige hullemad on need vennad kell litter põhjas originaal kõlaritega ja bagassis on mingi supakas, mis numbrimärki väristab. ja siis veel need vennad, ees on mingi mega stange ainult, ja taga ja karbid on originaalid. no ja se jälle minu arvamus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Esm. Märts 02, 2009 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/610/auto_php-id=590610-www_auto24_ee.html Kõige räigem nina
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Reede. Apr. 02, 2010 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/610/auto_php-id=590610-www_auto24_ee.html Kõige räigem nina


see juba klass omaette :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 03, 2010 9:26 am    Teema: Vasta viitega

Selle porri eest küsiti mõni aeg tagasi üle 100 tuhhi. 30-ne eest on seal autot küll.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024