Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
Autor |
Teade |
cartman Vana tuttav

Liitunud: 10 Märts 2006 Postitusi: 2143 Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi
|
Postitatud: Püh. Juun. 05, 2011 11:15 pm Teema: |
|
|
No tema väitis, et ei saa leket ega täituvust kontrollida. Yhesõnaga käskis pumba tööle saada enne kui tema midagi teha saab........Kui su jutt õige siis vb pädevam freooni taat leida  _________________ 6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191 |
|
Tagasi üles |
|
 |
Maik CCV Guru

Liitunud: 6 Märts 2006 Postitusi: 4613 Asukoht: 53739192
|
Postitatud: Püh. Juun. 05, 2011 11:19 pm Teema: |
|
|
survestakse mingi muu asjaga kui freooniga, lämmastikuga oli vist + uv-le reageeriv lisaaine.
Silberautos näiteks. _________________ Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja.... |
|
Tagasi üles |
|
 |
vamps CCV Guru

Liitunud: 14 Apr. 2006 Postitusi: 1164 Asukoht: Viljandi/Tallinn
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 12:06 am Teema: |
|
|
JAAN kirjutas: | Miks te oma kliimasid tühjaks ja täis laete?
Tehke rumalale selgeks? |
Kahjuks on jah selle süsteemiga nii, et aja jooksul võib seda külmaainet seal vähemaks jääda. Ma usun, et võib olla põhjustatud tõesti süsteemi keerukusest (ilmselt pisut teise süsteemiga kui külmkapp, kuid põhimõte sama), igast liitekohad ja värgid, võiks vb tõesti autorehviga mingismõttes võrrelda, nagu eelpool mainitud.
Näiteks sõbra B6 passatil oli 5 aastaga 700-st grammist 250 alles jäänud, minul ma ei tea mitme aasta jooksul (vähemalt 4, sest niikaua olen mina autot omanud) 750-st grammist 450 alles jäänud. Enamasti konditsioneeriga masinatel ka kapoti all kleeps, kui palju toda külmaainet sisse läheb.
Tavaliselt tunneb tühjenemise sedasi ära, et enam ei hakka nii kiiresti külma puhuma, võtab natuke rohkem aega, et külmaks läheks (lisaks ei ole see temperatuur enam nii madal ka).
Kas just päris tühjaks süsteemi lastakse ja tervenisti uus aine asemele pannakse, seda 100% täpselt ei tea. Aga see sõber B6-ga (töötab Saksa Autos), ütles, et kui päris tühi on, siis raskem täita, et peab tugevasti vaakumisse tõmbama vms. Ehk siis ilmselt pool täis süsteemiga saab kergema vaevaga asja parandada.
See oli minu subjektiivne arvamus, niipalju kui mul sellega kokkupuudet on olnud. Ilmselt kui soovid põhjalikumalt teada saada, tasuks minna mõnda töökotta, mis tegeleb sarnaste probleemide lahendamisega või otsid internetist vajalikku informatsiooni:) _________________
 |
|
Tagasi üles |
|
 |
Toitz Vana tuttav

Liitunud: 25 Dets. 2007 Postitusi: 614 Asukoht: Viljandi
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 9:29 am Teema: |
|
|
Täitmisel tõmmatakse kogu süsteem vaakumiga puhtaks ja pannakse grammi täpsusega uus kogus freooni ja uus õli korraga sisse. Muidugi kui täitmine tehakse õige seadmega. Otse balloonist lastes vaatab mees kella pealt aega millal õige aeg voolik eemaldada on, ka seda olen näinud. _________________ Mulk...Maalt ja hobusega |
|
Tagasi üles |
|
 |
Nokia CCV Guru
Liitunud: 11 Okt. 2006 Postitusi: 710 Asukoht: Viljandi
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 9:40 am Teema: |
|
|
Mis hinnad neil täitmistel on? või üldisel kontrollil? |
|
Tagasi üles |
|
 |
Mario Vana tuttav

Liitunud: 30 Juul. 2009 Postitusi: 682 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 1:45 pm Teema: |
|
|
Cartman, sa käid imeliku taadi juures kontrollis
Rahu sõbrad. Ärge minge raksu...
Esiteks.. Kui on karta leket, siis tuleb käituda järgnevalt - igal aparaadil on värvaine sees, nii.. Aparaadi otsast võtad konnektori, paned selle toru küljes oleva nosle otsa, sinna omakorda lükkad jalgrattapumba vooliku koos ventiiliga ja lased umbes 5atti sisse. Kliimatorud kannatavad kuni 7 atm.
See on juba piisav surve, et värvaine hakkaks välja pressima. Hea kui jätad manomeetri otsa ja jälgid, kui kähku surve maha jookseb. Valooris vahetasin ühel Länkaril tagaistujate kliimatoru... Viga oli alguses sama moodi - täidad ära, korraks on jahe, ja siis on kõik, pump lülitab siduri välja. 5 minutiga kadus 700gr freooni nagu tina tuhka.. Värvaine tuvastas lõpuks et lekkekoht oli tagaistme all, kus on ilmelik keerukoht... Ja on olemas ka lekkesprei, Würthi oma, jube hästi näitab lekke kätte.
Teine variant leket otsida, on vaakum. Kui vaakumit ei teki, on kuskil korralik avaus.
2. Kliimade ja kontide teemal edasi arutleda...
Ameerika autodel on by default KOGU AEG pump järgi. Välja lülitada EI SAA, saad vaid panna eko re¾iimi, et ta koormaks tühikäigul mootorit vähem. Kui süsteem toimib, siis otsige mulle üks Voyager, Pontiac, Caddy, millel oleks vihmaga udused aknad. Olen mitut ameeriklast omanud/pidanud/remontinud, kõigil on pump järgi. ECON reziim paneb vaid intervalli peale. Ameeriklased armastavad kuiva õhku. See on kasulik ka talvel - kuiv külm õhk sulatab jää kiiremini klaasi pealt, samuti kuivatab autos oleva niiskuse. seeõttu pole ühegi ameeriklasega minul vähemalt probleemi olnud ja ka need, mida kontrollinud olen, on kõik talved ilusti üle elanud, külmaga juhtub vaid see, et freoon tõmbab veidi koomale ja siis jääb mulje, et süsteem tühi. Ei tasu heituda.
Euroopas on teised nõuded nii heitgaaside ja muude gaaside suhtes.. Siinne inimene PEAB SAAMA välja lülitada, sest meie kliimas pole inimesed harjunud kuiva õhuga - sellest ka see kare kurk peale konditsioneeri kasutamist. Aga miks haigeks jäädakse, on puhtalt selle viga, et keeratakse +30 juures +16 peale ja siis on häda, kui nina tilgub jne. Sellise kuumaga nagu praegu, tuleb autot järkjärgult jahutada 5 kraadi kaupa, mitte kohe raks miinimumi keerata.. Nojaa, aga see on ka vaid kliima omanike rõõm. Konditsioneeri omanikud peavad leppima natuke soojema õhuga, sest konditsioneeril on tõesti vaid ON/OFF reziim, kas külm või mitte üldse.
Kahju, et hetkel ei saa kuskile meepotile ligi, Cartman, aitaks sind hea meelega.  |
|
Tagasi üles |
|
 |
JAAN Aktiivne külaline
Liitunud: 11 Märts 2009 Postitusi: 28
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 3:18 pm Teema: |
|
|
Selle Külmiku ja auto võrdluse rääkis sõber mulle kes olla käinud Ravila tn Mingi vana juures kes tegeleb kliimadega. |
|
Tagasi üles |
|
 |
noID Satub siia tihti

Liitunud: 11 Märts 2006 Postitusi: 218 Asukoht: Uus tn.38
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 6:44 pm Teema: |
|
|
Kes tahab täita v kontrollida siis sellel nril saab 53544360, või tulla Uus tn 38 ja seal aeg kokku leppida.Survestab ära v paneb gaasi juurde, kui ei pea siis paneb värvi sisse ja otsime vea üles. |
|
Tagasi üles |
|
 |
Nokia CCV Guru
Liitunud: 11 Okt. 2006 Postitusi: 710 Asukoht: Viljandi
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 7:21 pm Teema: |
|
|
noID kirjutas: | Kes tahab täita v kontrollida siis sellel nril saab 53544360, või tulla Uus tn 38 ja seal aeg kokku leppida.Survestab ära v paneb gaasi juurde, kui ei pea siis paneb värvi sisse ja otsime vea üles. |
Mis hinda need tööd üldjuhul jäävad? |
|
Tagasi üles |
|
 |
cartman Vana tuttav

Liitunud: 10 Märts 2006 Postitusi: 2143 Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 7:26 pm Teema: |
|
|
Kuigi kui auto sai ostetud siis algul tundus, et aegaajalt nagu oleks kylma puhunud. Mis oleks siis hetkel kõige õigem tegu v kus lasta kontrollida. Vb on viga väike v lihtsalt puudub kylmaaine. Vb siiski pump õhtal(siis lykkaks edasi remondi).......................... _________________ 6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191 |
|
Tagasi üles |
|
 |
Maik CCV Guru

Liitunud: 6 Märts 2006 Postitusi: 4613 Asukoht: 53739192
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 7:34 pm Teema: |
|
|
nu ilma kliimata autoga preagu sõita on ikka kreisi
miks sa lihtsalt ära täita ei lase ? kunagi maksis see nii350 eeku kanti... siis ju näed kas toimib kohe või mitte. Muidugi sa vist oled nüüd 5a lasknud ilma kliimata ringi siis vb tõesti on juba pump kah kutu..
mitte just mitte niipalju,et autos sulada ?? _________________ Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja.... |
|
Tagasi üles |
|
 |
S4 Vana tuttav
Liitunud: 15 Nov. 2006 Postitusi: 838 Asukoht: viljandi lahedal
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 7:35 pm Teema: |
|
|
Mehed mis FREOONIST te siisn räägite,seda ei tohi ammu juba enam müüa ega kasutada ja pole ka müügis enam nii,et räägime siin asendusgaasist nt r134a. _________________ Sõduautode remont ja keevitustööd. |
|
Tagasi üles |
|
 |
cartman Vana tuttav

Liitunud: 10 Märts 2006 Postitusi: 2143 Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 7:37 pm Teema: |
|
|
Maik kirjutas: | nu ilma kliimata autoga preagu sõita on ikka kreisi
miks sa lihtsalt ära täita ei lase ? kunagi maksis see nii350 eeku kanti... siis ju näed kas toimib kohe või mitte. Muidugi sa vist oled nüüd 5a lasknud ilma kliimata ringi siis vb tõesti on juba pump kah kutu..
mitte just mitte niipalju,et autos sulada ?? |
Auto mul old vaevalt yle aasta, ei tea mis seis seal varem oli. Ja täitnud pole kuna uskusin selel vanamehe juttu. _________________ 6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191 |
|
Tagasi üles |
|
 |
S4 Vana tuttav
Liitunud: 15 Nov. 2006 Postitusi: 838 Asukoht: viljandi lahedal
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 7:38 pm Teema: |
|
|
35 eur-iga täidetakse ära. _________________ Sõduautode remont ja keevitustööd. |
|
Tagasi üles |
|
 |
noID Satub siia tihti

Liitunud: 11 Märts 2006 Postitusi: 218 Asukoht: Uus tn.38
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 8:21 pm Teema: |
|
|
nii on |
|
Tagasi üles |
|
 |
cartman Vana tuttav

Liitunud: 10 Märts 2006 Postitusi: 2143 Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 9:23 pm Teema: |
|
|
Hommseks siis aeg kokku lepitud, kylmaseadme probleemi lahendamiseks. _________________ 6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191 |
|
Tagasi üles |
|
 |
Tundmatu99 Vana tuttav

Liitunud: 6 Märts 2006 Postitusi: 438
|
|
Tagasi üles |
|
 |
pahtlikunn CCV Guru

Liitunud: 22 Märts 2006 Postitusi: 1367 Asukoht: salo
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 10:43 pm Teema: |
|
|
Meile oleks kah sellist pätipüüdjat vaja  |
|
Tagasi üles |
|
 |
Ott Satub siia tihti

Liitunud: 23 Okt. 2007 Postitusi: 151 Asukoht: Tallinn/Viljandi
|
Postitatud: Esm. Juun. 06, 2011 11:28 pm Teema: |
|
|
Vido idee on pull aga see, kuidas auto käitus(katus liikus meeletutl vähe, peeglid sitaks- esikaas ja kojamehed seisid :D), näitas, et muusikat seal autos reaalselt ei olnd- FAIL :D Võtnud siis filmimise jaoks mingi reaalse masina... :D |
|
Tagasi üles |
|
 |
Maik CCV Guru

Liitunud: 6 Märts 2006 Postitusi: 4613 Asukoht: 53739192
|
|
Tagasi üles |
|
 |
JAAN Aktiivne külaline
Liitunud: 11 Märts 2009 Postitusi: 28
|
|
Tagasi üles |
|
 |
Peeter82 CCV Guru

Liitunud: 13 Mai 2006 Postitusi: 255
|
|
Tagasi üles |
|
 |
vamps CCV Guru

Liitunud: 14 Apr. 2006 Postitusi: 1164 Asukoht: Viljandi/Tallinn
|
Postitatud: Teis. Juun. 07, 2011 6:51 pm Teema: |
|
|
Mario kirjutas: | ... sest konditsioneeril on tõesti vaid ON/OFF reziim, kas külm või mitte üldse.
|
Vihjeks niipalju, et konditsioneeriga masinal on ka nupp, kust sooja/külma reguleerida. Lülitad AC sisse ja muudkui keera sellist temperatuuri nagu tahad (nagu kliimaga, ainult et pole displeid kus numbrid kirjas). Ainuke vahe on see, et ei saa panna "auto" peale, mis siis automaatselt soovitud temperatuuri üritab hoida. Kliima kasutajate probleem ongi, et tihti ei kasutata seda "auto" nuppu ja loodetakse, et 20 kraadi koguaeg sees, sest displei peal kirjas ju. _________________
 |
|
Tagasi üles |
|
 |
DoriMaster Vana tuttav

Liitunud: 16 Dets. 2009 Postitusi: 972 Asukoht: You're a cock
|
Postitatud: Teis. Juun. 07, 2011 10:54 pm Teema: |
|
|
Rsk, sain trahvi.  _________________ Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME |
|
Tagasi üles |
|
 |
pahtlikunn CCV Guru

Liitunud: 22 Märts 2006 Postitusi: 1367 Asukoht: salo
|
Postitatud: Teis. Juun. 07, 2011 11:04 pm Teema: |
|
|
DoriMaster kirjutas: | Rsk, sain trahvi.  |
Patsjemuuu ?  |
|
Tagasi üles |
|
 |
ElavLegend CCV Guru

Liitunud: 15 Jan. 2011 Postitusi: 860 Asukoht: Viljandi-Espoo
|
Postitatud: Teis. Juun. 07, 2011 11:23 pm Teema: |
|
|
pahtlikunn kirjutas: | DoriMaster kirjutas: | Rsk, sain trahvi.  |
Patsjemuuu ?  |
teeme panuseid,ma pakun,et 12€ _________________ Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815 |
|
Tagasi üles |
|
 |
kup¹ Vana tuttav

Liitunud: 18 Jan. 2007 Postitusi: 316 Asukoht: Viljandi
|
Postitatud: Teis. Juun. 07, 2011 11:39 pm Teema: |
|
|
ElavLegend kirjutas: | pahtlikunn kirjutas: | DoriMaster kirjutas: | Rsk, sain trahvi.  |
Patsjemuuu ?  |
teeme panuseid,ma pakun,et 12€ |
Sitta juhtub - pakun 36€  _________________ Uued ja kasutatud sõiduautode, rasketehnika, ATV, moto rehvid/veljed www.aalux.ee
Küsi hinda! |
|
Tagasi üles |
|
 |
DoriMaster Vana tuttav

Liitunud: 16 Dets. 2009 Postitusi: 972 Asukoht: You're a cock
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 2:10 am Teema: |
|
|
65 eur. No licence. D A M N _________________ Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME |
|
Tagasi üles |
|
 |
ElavLegend CCV Guru

Liitunud: 15 Jan. 2011 Postitusi: 860 Asukoht: Viljandi-Espoo
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 8:50 am Teema: |
|
|
DoriMaster kirjutas: | 65 eur. No licence. D A M N |
kuulasid liiga tugevalt tümmi ? _________________ Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815 |
|
Tagasi üles |
|
 |
Nokia CCV Guru
Liitunud: 11 Okt. 2006 Postitusi: 710 Asukoht: Viljandi
|
|
Tagasi üles |
|
 |
Maik CCV Guru

Liitunud: 6 Märts 2006 Postitusi: 4613 Asukoht: 53739192
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 9:52 am Teema: |
|
|
ElavLegend kirjutas: | DoriMaster kirjutas: | 65 eur. No licence. D A M N |
kuulasid liiga tugevalt tümmi ? |
Loe hoolikalt üle _________________ Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja.... |
|
Tagasi üles |
|
 |
xpr Satub siia tihti

Liitunud: 30 Aug. 2006 Postitusi: 267 Asukoht: Viljandi
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 10:19 am Teema: |
|
|
Sellest passatist oli tüli kõvasti siin mõnel? Heli päris hea.  |
|
Tagasi üles |
|
 |
kristjan111 Aktiivne külaline
Liitunud: 7 Märts 2006 Postitusi: 60
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 11:36 am Teema: |
|
|
sellest jah |
|
Tagasi üles |
|
 |
Janes Satub siia tihti

Liitunud: 5 Sept. 2010 Postitusi: 136 Asukoht: Viljandi
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 2:54 pm Teema: |
|
|
Ott kuule, igal kastil peab õhk välja saama ? Mul täiesti kinnine kast, mingi originaal pidi olema, aga ei hakka ennem uut kasti nagu tegema kui keegi kindlalt ära ütleb et jah, see kast ei kõlba.
12'' gasi woofer, rms 300. _________________ Audi Coupe 2.3 98kw |
|
Tagasi üles |
|
 |
Toitz Vana tuttav

Liitunud: 25 Dets. 2007 Postitusi: 614 Asukoht: Viljandi
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 3:52 pm Teema: |
|
|
Janes kirjutas: | Ott kuule, igal kastil peab õhk välja saama ? Mul täiesti kinnine kast, mingi originaal pidi olema, aga ei hakka ennem uut kasti nagu tegema kui keegi kindlalt ära ütleb et jah, see kast ei kõlba.
12'' gasi woofer, rms 300. |
Ei pea alati õhk välja pääsema. Oleneb supakast, osad ongi mõeldud kinnises kastis mängima ja osad mitte. _________________ Mulk...Maalt ja hobusega |
|
Tagasi üles |
|
 |
ivo86 CCV Guru

Liitunud: 6 Märts 2006 Postitusi: 280
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 5:10 pm Teema: |
|
|
See nüüd küll õige pole, et supakas peab kindlat tüüpi katis olema. Kast tehakse ikka sinu heli eelistuste ja autos oleva ruumi jms järgi. Minu teada võid laiatarbe elemendi vabalt panna nii kinnisesse, inverter- kui ka bandpass kasti. |
|
Tagasi üles |
|
 |
Maik CCV Guru

Liitunud: 6 Märts 2006 Postitusi: 4613 Asukoht: 53739192
|
Postitatud: Kolm. Juun. 08, 2011 7:23 pm Teema: |
|
|
Päeva lõpus koju jõudes külm õlle maitseb nagu inglivedelik...
ja toptipoftheday - pigisel asfaltil sõitmine on pea-aegu sama eduline,kui vihmamärjal asfaltil _________________ Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja.... |
|
Tagasi üles |
|
 |
ElavLegend CCV Guru

Liitunud: 15 Jan. 2011 Postitusi: 860 Asukoht: Viljandi-Espoo
|
Postitatud: Nelj. Juun. 09, 2011 8:18 pm Teema: |
|
|
t1mmu,sina Evo on lina tänaval? _________________ Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815 |
|
Tagasi üles |
|
 |
t1mmu Satub siia tihti
Liitunud: 23 Jan. 2010 Postitusi: 210 Asukoht: Tallinn aka. viljandi
|
Postitatud: Nelj. Juun. 09, 2011 9:21 pm Teema: |
|
|
ElavLegend kirjutas: | t1mmu,sina Evo on lina tänaval? |
Oli jah minu valduses see vahepeal, aga nüüd uus omanik sellel, kes elab viljandis! |
|
Tagasi üles |
|
 |
pahtlikunn CCV Guru

Liitunud: 22 Märts 2006 Postitusi: 1367 Asukoht: salo
|
Postitatud: Nelj. Juun. 09, 2011 9:38 pm Teema: |
|
|
Punane evo ve ? Uus omanik Silver ? |
|
Tagasi üles |
|
 |
ElavLegend CCV Guru

Liitunud: 15 Jan. 2011 Postitusi: 860 Asukoht: Viljandi-Espoo
|
Postitatud: Nelj. Juun. 09, 2011 9:41 pm Teema: |
|
|
t1mmu kirjutas: | ElavLegend kirjutas: | t1mmu,sina Evo on lina tänaval? |
Oli jah minu valduses see vahepeal, aga nüüd uus omanik sellel, kes elab viljandis! |
Äss pill:) _________________ Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815 |
|
Tagasi üles |
|
 |
t1mmu Satub siia tihti
Liitunud: 23 Jan. 2010 Postitusi: 210 Asukoht: Tallinn aka. viljandi
|
Postitatud: Nelj. Juun. 09, 2011 9:45 pm Teema: |
|
|
Suht parim siiani:) |
|
Tagasi üles |
|
 |
pahtlikunn CCV Guru

Liitunud: 22 Märts 2006 Postitusi: 1367 Asukoht: salo
|
Postitatud: Reede. Juun. 10, 2011 10:26 am Teema: |
|
|
Warmikale tänaaaaaaaaaaaaaa  |
|
Tagasi üles |
|
 |
vamps CCV Guru

Liitunud: 14 Apr. 2006 Postitusi: 1164 Asukoht: Viljandi/Tallinn
|
Postitatud: Reede. Juun. 10, 2011 12:43 pm Teema: |
|
|
Käisin eile Pärnus, no seal ikka igalpool teedtööd vist:S Õnneks Sunseti ja ranna juurde minekuks ei pea väga mingeid ümbersõite tegema. _________________
 |
|
Tagasi üles |
|
 |
ROJEV Satub siia tihti
Liitunud: 27 Nov. 2007 Postitusi: 140 Asukoht: Vahtra tn.
|
Postitatud: Reede. Juun. 10, 2011 7:29 pm Teema: |
|
|
Korraldan homme(11.06) Vana - Võidu Vigursõitu õppesõiduplatsil. Kohal Ladaklubi oma ladadega. On võimalus Teil siis ziksi vendadele koht ette näidata.
Algus kell 10.00
Hind 5 euri.
Tuleb kaks rada. Üks on täpsus, teine kiirus. Plats on väike nii et roolikeeramist on mõlemal. |
|
Tagasi üles |
|
 |
vgard Aktiivne külaline
Liitunud: 26 Juul. 2010 Postitusi: 23
|
Postitatud: Laup. Juun. 11, 2011 12:30 pm Teema: |
|
|
Keegi Rakverre punklaulupeole sõidab täna? St, kas vaba kohta autos leidub? |
|
Tagasi üles |
|
 |
Maik CCV Guru

Liitunud: 6 Märts 2006 Postitusi: 4613 Asukoht: 53739192
|
Postitatud: Püh. Juun. 12, 2011 2:07 pm Teema: |
|
|
Oti passatis istutud. :D _________________ Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja.... |
|
Tagasi üles |
|
 |
ElavLegend CCV Guru

Liitunud: 15 Jan. 2011 Postitusi: 860 Asukoht: Viljandi-Espoo
|
Postitatud: Püh. Juun. 12, 2011 3:34 pm Teema: |
|
|
Tundmatu,kuhu täna hommikul vara juba paadiga mindi  _________________ Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815 |
|
Tagasi üles |
|
 |
Max Aktiivne külaline

Liitunud: 19 Jan. 2009 Postitusi: 57 Asukoht: Viljandi/Pärnu
|
Postitatud: Püh. Juun. 12, 2011 3:40 pm Teema: |
|
|
Maik kirjutas: | Oti passatis istutud. :D |
Olin eile Statoilis miski kella 1 paiku - nagu väliüritusel oleks olnud, selline tehnika. Aga Passati juurde tulid 2 jalgrattapatrulli, siis pidin lahkuma, tagasi tulles polnud Passatit ja patrulle, what happened? _________________ GPS navigatsiooniseadmete kaardi- ning tarkvarauuendused. Huvi korral saada privaatsõnum või helista 545 5 6880. |
|
Tagasi üles |
|
 |
ElavLegend CCV Guru

Liitunud: 15 Jan. 2011 Postitusi: 860 Asukoht: Viljandi-Espoo
|
Postitatud: Püh. Juun. 12, 2011 3:42 pm Teema: |
|
|
Eile olid patrullid jube tigedad...uuekalt männale sai dokumenti 3 korda näidatud,ja puhuma pandi 2 korda...ja vinguti selle üle,et pole pidureid ja tulesi jms... _________________ Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815 |
|
Tagasi üles |
|
 |
|